film30t.com | دانلود . فیلم . سینمایی . ایرانی . هایلایت | با 3 کیفیت عالی
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 0

دانلود فیلم سینمایی هایلایت

0
336
بروز شده در 10 مهر 1399
دانلود فیلم سینمایی هایلایت امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

فیلم سینمایی هایلایت

کارگردان : نویسنده : محصول : سال ساخت :

سایر عوامل :

پخش :

تاریخ اکران :

خلاصه داستان

دانلود فیلم سینمایی هایلایت با 3کیفیت عالی کیفیت : 1080p . 720p . 480p داستان فیلم : فیلم سینمایی هایلایت خانوادگی ، اجتماعی با مضمونی عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی «اصغر نعیمی» و محصول سال 1396 سینمای ایران است. این فیلم، اولین بار در سی و ششمین جشنواره ی فیلم فجر به روی پرده رفت. […]

توضیحات تکمیلی

دانلود فیلم سینمایی هایلایت با 3کیفیت عالی

کیفیت : 1080p . 720p . 480p

داستان فیلم :

فیلم سینمایی هایلایت خانوادگی ، اجتماعی با مضمونی عاشقانه به نویسندگی و کارگردانی «اصغر نعیمی» و محصول سال 1396 سینمای ایران است. این فیلم، اولین بار در سی و ششمین جشنواره ی فیلم فجر به روی پرده رفت. بازیگران مطرحی از جمله: «پژمان بازغی»، «جمشید هاشم پور»، «آزاده زارعی»، «الهه حصاری» و «سام قریبیان» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. داستان فیلم سینمایی هایلایت با یک تصادف در جاده های شمال آغاز میشود. زن و مردی در تصادفی سهمگین در جاده های شمالی کشور، به کما رفته اند و همسران آنها از رابطه ی آنها با یکدیگر خبر ندارند و نمی دانند چرا این دو با هم در یک ماشین بوده اند …

فیلم  هایلایت

درباره ی فیلم :

فیلم سینمایی هایلایت به کارگردانی اصغر نعیمی در سال 1396 ساخته شده است. فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اجتماعی می‌باشد. در این فیلم پژمان بازغی، آزاده زارعی، جمشید هاشم پور، سام قریبیان , الهه حصاری به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی هایلایت

نقد و برسی :

مهمترین بخش فیلم سینمایی هایلایت ارتباط افراد خیانت دیده با یکدیگر است. زن و مردی که در شرایطی سخت به سر می برند. از یک طرف، شریک زندگی شان در بیمارستان به کما رفته و از طرف دیگر آنها باید با مسئله خیانت نیز کنار بیایند. ارتباط این دو با یکدیگر در عجیب ترین شرایط ممکن آغاز می شود. فیلمنامه بی آنکه مقدمه چینی لازم را برای شکل گیری ارتباطی حتی معمولی داشته باشد، آنها را در کنار یکدیگر به این رستوران و آن رستوران می برد تا این سوال شکل بگیرد که چه تناسبی میان رفتار آنها با موقعیتی که در آن قرار گرفته اند وجود دارد! اما بخش عجیب تر ماجرا دیالوگ های به شدت تصنعی و خسته کننده ای است که دائم از یک سکانس به سکانس دیگر منتقل شده و تکرار می شود.

 هایلایت

فیلم سینمایی هایلایت می توانست بستر شکل گیری یک درام روانشناختی را مهیا نماید و یا قصه را به سمت انتقام جویی سوق دهد. حتی این گزینه نیز در مقابل سازندگان قرار داشت که به نسبت اتفاقی که رخ داده، به ذهن دو شخصیت ورود نماید و چالش های آنها در مواجه با حقیقت تلخ زندگی شان را مورد بررسی قرار دهد. اما اصغر نعیمی، کارگردان این فیلم به سراغ گزینه هایی رفته که در سینمای حرفه ای اثری از آن نیست و آن رها کردن داستان به حال خود و افزودن دیالوگ های بی ثمر برای کش دادن هرچه بیشتر قصه است.

بازدیدها: 48

لینک های دانلود فیلم سینمایی هایلایت

عنوان تاریخ انتشار
فیلم سینمایی هایلایت
1399/07/10
5500 ورود
5300 ورود
5100 ورود

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)