film30t.com | دانلود فیلم سینمایی ایرانی روزی های نارنجی | با 3 کیفیت عالی
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 0

دانلود فیلم سینمایی روزی های نارنجی

0
368
بروز شده در 30 مهر 1399
دانلود فیلم سینمایی روزی های نارنجی امتیاز کاربران : 4.0 از ۵
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

فیلم سینمایی روزهای نارنجی

کارگردان : نویسنده : محصول : سال ساخت :

خلاصه داستان

فیلم سینمایی روز های نارنجی با 3 کیفیت عالی کیفیت 1080p . 720p . 480p فیلم سینمایی روز های نارنجی  به کارگردانی آرش لاهوتی، نویسندگی آرش لاهوتی و جمیله دارالشفایی و تهیه‌کنندگی علیرضا قاسم‌خان محصول سال ۱۳۹۶ است که اولین نمایش جهانی آن در چهل و سومین دوره جشنواره فیلم تورنتو(TIFF) انجام پذیرفته‌است. همچنین این فیلم نامزد بهترین فیلم بخش […]

توضیحات تکمیلی

فیلم سینمایی روز های نارنجی با 3 کیفیت عالی

کیفیت 1080p . 720p . 480p

فیلم سینمایی روز های نارنجی  به کارگردانی آرش لاهوتی، نویسندگی آرش لاهوتی و جمیله دارالشفایی و تهیه‌کنندگی علیرضا قاسم‌خان محصول سال ۱۳۹۶ است که اولین نمایش جهانی آن در چهل و سومین دوره جشنواره فیلم تورنتو(TIFF) انجام پذیرفته‌است. همچنین این فیلم نامزد بهترین فیلم بخش نگاه نو از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز شده‌است. روزهای نارنجی پس از چندین حضور بین‌المللی و نامزدی در بخش بهترین فیلم جشنواره‌های بین‌المللی فیلم زوریخ و سائوپائولو، روز یکشنبه چهارم مهرماه ۱۳۹۷، موفق شد سه جایزه بهترین فیلم (با عنوان سینماگر بزرگ تازه‌وارد)، جایزه کلیسای جهانی و جایزه فیپرشی را از جشنواره بین‌المللی فیلم مانهایم آلمان از آنِ خود کند. همچنین بازی هدیه تهرانی در این فیلم مورد تقدیر ویژه هیئت داوران جشنواره قرار گرفت.همچنین در آخر فیلم سینمایی روزهای نارنجی پس از ۳۵ حضور بین المللی برنده ۹ جایزه شد. 

فیلم سینمایی روز های نارنجی

خلاصه داستان

این فیلم داستان زندگی پر فراز و نشیب «آبان» زنی میانسال است، که واسطه استخدام کارگران زن فصلی برای کار در باغهای مرکبات شمال کشور می‌باشد.

بازیگران

روز های نارنجی

نکات مثبت فیلم ؟

« روزهای نارنجی » از معدود آثار سال جاری سینمای ایران است که در آن موسیقی نیز نقشی ایفا می کند! موسیقی کریستوف رضاعی احتمالا بهترین بخش فیلم است.

نکات منفی فیلم ؟

دو شخصیت اصلی داستان پرداختی ندارند. نه می دانیم گذشته شان چگونه گذشته و نه می دانیم انگیزه امروز زندگی مشترکشان چیست و نه اینکه چرا مرد کار نمی کند!

خرده روایت های بی سر و ته در داستان فراوانند. از دخترک نوجوانی که برای کار نزد آبان آمده تا دختر معتادی که نمی دانیم چرا مورد حمایت آبان است، همگی در حد تیتر هستند و بسط داده نمی شوند.

( خطر لو رفتن داستان ) در اواخر فیلم ناگهان بحث سقط شدن بچه آبان توسط حاشیه ای ترین شخصیت فیلم مطرح می شود بی آنکه پیش از این تماشاگر مقدمه ای در این مورد شنیده باشد. موضوع عجیب تر اینکه فیلم حتی بعد از مطرح شدن این موضوع هم کاری به این سوژه ندارد و آن را به حال خود رها می کند!

استفاده از لوکیشن شمال توجیه منطقی ندارد. « روزهای نارنجی » استفاده مهمی از لوکیشن شمال به عمل نیاورده و البته لهجه اشتباه شخصیت های داستان و در راٌس آنها هدیه تهرانی، توی ذوق تماشاگر می زند!

( خطر لو رفتن ) در پایان فیلم به یکباره آبان و مجید حالشان خوب شده و زندگی مشترکشان را بهبود می بخشند. دلیل این موضوع چیست؟ جز کارگردان کسی نمی داند!

عامل تاثیرگذار برای تماشای فیلم؟

شاید هدیه تهرانی و علی مصفا بتوانند تماشاگر را مجاب به تماشای فیلم کنند.

حرف آخر :

« روزهای نارنجی » ضعیف و فراموش شدنی است. در فیلم نه تلاش های زن برای رسیدن به هدفش به درستی روایت می شود و نه پیام های گل درشت اخلاقی به ثمر می نشیند. « روزهای نارنجی » یکی از انبوه آثار سینمای ایران است که ساعاتی پس از تماشا برای همیشه از ذهن مخاطب پاک می شود.

بازدیدها: 49

لینک های دانلود فیلم سینمایی روزهای نارنجی

عنوان تاریخ انتشار
دانلود فیلم سینمایی روز های نارنجی
1399/07/30
5,500 تومان خرید
5300 ورود
5100 ورود

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)