film30t.com | دانلود . فیلم . سینمایی ایرانی تا ابد | با 3 کیفیت عالی
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 0

دانلود فیلم سینمایی تا ابد

0
341
بروز شده در 28 مهر 1399
دانلود فیلم سینمایی تا ابد امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

فیلم سینمایی تا ابد

کارگردان : نویسنده : محصول : سال ساخت :

سایر عوامل :

پخش :

تاریخ اکران :

خلاصه داستان

فیلم سینمایی تا ابد با 3 کیفیت عالی کیفیت : 1080p . 720p . 480p فیلم سینمایی تا ابد به کارگردانی امید امین‌نگارشی، نویسندگی امید امین‌نگارشی و امیرحسین دواتگر، تدوین مهرداد نصیری دهقان و به تهیه‌کنندگی محمد نجفی‌زاده محصول سال ۱۳۹۸ است. داستان فیلم تا ابد فیلم سینماییتا ابد اجتماعی به نویسندگی « امید امین نگارشی» […]

توضیحات تکمیلی

فیلم سینمایی تا ابد با 3 کیفیت عالی

کیفیت : 1080p . 720p . 480p

فیلم سینمایی تا ابد به کارگردانی امید امین‌نگارشی، نویسندگی امید امین‌نگارشی و امیرحسین دواتگر، تدوین مهرداد نصیری دهقان و به تهیه‌کنندگی محمد نجفی‌زاده محصول سال ۱۳۹۸ است.

داستان فیلم تا ابد

فیلم سینماییتا ابد اجتماعی به نویسندگی « امید امین نگارشی» و «امیرحسین دواتگر» و کارگردانی «امید امین نگارشی» و محصول 1398 سینمای ایران است. از بازیگران مطرحی که در این فیلم حضور دارند میتوان به: «محسن کیایی»، «میلاد کی مرام»، «مهرداد صدیقیان»، «بهرنگ علوی» و «ترلان پروانه» نام برد. تا ابد، قصه ای قدیمی را به سبک و سیاقی بدیع برای مخاطب روایت میکند. داستان فیلم حول محور ربا و نزول و تأثیر آن بر زندگی میگردد و همانطور که نهایتا به مخاطب نشان میدهد؛ «پول برای ما دو حالت دارد، یا ما را می بوسد یا می کشد …»

بازیگران

نکات مثبت فیلم ؟

ایجاد شغل برای برای عوامل پشت صحنه.

نکات منفی فیلم ؟

« تا ابد » فاقد شخصیت پردازی است. آدمهای فیلم هویت نامشخصی دارند و تا انتهای فیلم هم آنها را نمی شناسیم!

شخصیت های قصه داستان های متفاوتی دارند که در نهایت نیز به یکدیگر ارتباط پیدا نمی کنند. اما روایت این اپیزودها حتی به صورت مستقل هم پر ایراد است. داستان هایی که به تصویر کشیده می شوند فاقد هرگونه جزئیات سینمایی است و هیچکدامشان نه آغاز قانع کننده ای دارند و نه پایانی که بتوان تاثیرگذار باشد.

در یکی از اپیزودهای فیلم زمانی که شخصیت زن و مرد به افق خیره شده اند، زمینی دیگر در آسمان دیده می شود که انفجاری در آن رخ می دهد! تمهیدی بی سر و ته که جز در معادلات ذهنی کارگردان، ما به ازای بیرونی دیگری ندارد.

در یکی از اپیزودهای قصه ما با مردی آشنا می شویم که بدهکار است و به دیگران برای قرض دادن پول تماس می گیرد. اتفاقی که هر چند دقیقه یک بار بدون تغییر رویکرد و یا اتفاق جدیدی تکرار می شود و زمان فیلم را بی جهت کش می دهد.

بازدیدها: 29

لینک های دانلود فیلم سینمایی تا ابد

عنوان تاریخ انتشار
دانلود فیلم سینمایی تا ابد
1399/07/28
5500
5300
5100

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)