film30t.com | دانلود . فیلم . سینمایی . ایرانی . ایستگاه اتمسفر | با 3 کیفیت عالی
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 0

دانلود فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر

0
366
بروز شده در 04 مهر 1399
دانلود فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر

سایر عوامل :

پخش :

تاریخ اکران :

خلاصه داستان

دانلود فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر با 3 کیفیت عالی کیفیت : 1080p . 720p . 480p داستان فیلم : فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر داستان درباره زن و مردی جوان است که مدتی قبل طلاق گرفته‌اند اما این موضوع را از خانواده پنهان کرده‌اند. زن در یک سانحه رانندگی و در حالی که شوهر سابقش پشت […]

توضیحات تکمیلی

دانلود فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر با 3 کیفیت عالی

کیفیت : 1080p . 720p . 480p

داستان فیلم :

فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر داستان درباره زن و مردی جوان است که مدتی قبل طلاق گرفته‌اند اما این موضوع را از خانواده پنهان کرده‌اند. زن در یک سانحه رانندگی و در حالی که شوهر سابقش پشت فرمان است جانش را از دست می‌دهد. مرد بعد از این اتفاق تلخ به موضوعاتی درباره همسر سابقش پی می‌برد.

فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر

درباره فیلم :

فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر به کارگردانی مهدی جعفری در سال 1395 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اجتماعی می‌باشد. در این فیلم محسن کیایی، رویا افشار، آناهیتا افشار، سوگل قلاتیان، بابک بهشاد، رها خدایاری، ژاله صامتی , شاهرخ فروتنیان به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم  ایستگاه اتمسفر

نقد و برسی:

فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر قصه نمی تواند نمی تواند مخاطب را با خود همراه کند. بیش از نیمی از زمان فیلم به رفت و آمد های متعدد با دیالوگ های تکراری می گذرد.

در لابلای مبحث جوانمردی و اعتماد، فیلمساز تا می توانسته شعارهای اجتماعی و اخلاقی گنجانده است. شعارهای خامی که به صورت تک جمله مطرح شده و این انتظار وجود داشته که بر روح و روان تماشاگر تاثیر بگذارد!

بحث تولید داخلی و اشتغال زایی احتمالاً بی ربط ترین موضوعی است که می توانید به یک اثر درام مانند « ایستگاه اتمسفر » پیوند بزنید. مشخص نیست که شرکت تولیدی چه ربطی به شخصیت اصلی داستان دارد!

با تمام پیچ و خم های کلیشه ای داستان، زمانی که تماشاگر منتظر به پایان رسیدن قصه است، ناگهان بنده خدایی از گوشه ای پیدا می شود و صحبت از یک محموله ای می کند که غیرقانونی است و باید نابود شود تا مردم آسیب نبینند! ربطش به چک و سفته و قرض مردم را اگر یافتید ما را هم با خبر کنید!

بازدیدها: 62

لینک های دانلود فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر

عنوان تاریخ انتشار
فیلم سینمایی ایستگاه اتمسفر
1399/07/04
5500 ورود
5200 ورود
5100 ورود
برچسب‌ها:

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)