film30t.com | دانلود . فیلم . سینمایی . آقایان . The Gentlemen| با 3 کیفیت عالی
پنجشنبه, 23 اردیبهشت 0

دانلود فیلم سینمایی آقایانThe Gentlemen

0
524
بروز شده در 25 مهر 1399
دانلود فیلم سینمایی آقایانThe Gentlemen امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

فیلم آقایان The Gentlemen

کارگردان : نویسنده : محصول : سال ساخت :

سایر عوامل :

پخش :

تاریخ اکران :

خلاصه داستان

فیلم سینمایی آقایانThe Gentlemen با 2 کیفیت عالی کیفیت : 1080p . 720p درباره فیلم : فیلم سینمایی آقایانThe Gentlemen یک فیلم کمدی اکشن در سال 2019 است به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی گای ریچی ، از داستانی از ایوان اتکینسون ، مارن دیویس و ریچی. در این فیلم متیو مک کاناهی ، […]

توضیحات تکمیلی

فیلم سینمایی آقایانThe Gentlemen با 2 کیفیت عالی

کیفیت : 1080p . 720p

درباره فیلم :

فیلم سینمایی آقایانThe Gentlemen یک فیلم کمدی اکشن در سال 2019 است به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی گای ریچی ، از داستانی از ایوان اتکینسون ، مارن دیویس و ریچی. در این فیلم متیو مک کاناهی ، چارلی هونام ، هنری گلدینگ ، میشل داکری ، جرمی استرانگ ، ادی مارسان ، کالین فارل و هیو گرانت بازی می کنند. این امر به دنبال یک شاه دانه ماری جوانای آمریکایی در انگلستان که به دنبال فروش تجارت خود است ، راه اندازی یک زنجیره باج خواهی و طرح برای تضعیف او.

فیلم سینمایی آقایان The Gentlemen

داستان فیلم :

فیلم آقایانThe Gentlemen،داستان زندگی میکی پیرسون را نشان می‌دهد. کسی که یکی از بزرگترین خلافکاران بریتانیا محسوب می‌شود و باند بسیار قوی و بزرگی را رهبری می‌کند.

میکی پیرسون سعی می‌کند امپراتوری بزرگ ماریجوانای خود را به تعدادی از میلیاردرهای اوکلاهاما بفروشد، این موضوع موجب می‌شود که برنامه‌ها، پاپوش‌ها، توطئه ها و خیانت‌هایی علیه او انجام شودوعده‌ی بیشتری به دنبال تصاحب امپراتوری او باشند.

فیلم سینمایی آقایان

نقد و برسی :

فیلم آقایانThe Gentlemen،جامپ کات های متعدد و پرداخت شخصیت ها نیز در « آقایان » با سبک و سیاق مورد علاقه ریچی انجام شده. او از سکانس های متعدد برای بیان موقعیت ها استفاده می کند و در این فیلم هم کمتر سکانس ساکنی وجود دارد که در آن اطلاعات صرفاً از طریق دیالوگ رد و بدل شود. علاقه شدید ریچی به بازی با تصویر و استفاده از فلشبک و فلش فوروارد، در اینجا به درستی کارکرد خودش را پیدا می کند و اطلاعاتی که مورد نیاز مخاطب است در اختیار او قرار می دهد. اطلاعاتی که ما را به آدمهای پلید قصه که حماقت کمیک بخشی از وجودشان است نزدیک می کند. شاید تنها ایرادی که بتوان به فیلم وارد دانست این است که در پرده آخر نمی تواند کنترل دقیقی بر مسیر فیلمنامه داشته باشد و کمی تسلط به امور از دست ریچی خارج می شود.

بازدیدها: 35

لینک های دانلود فیلم آقایان The Gentlemen

عنوان تاریخ انتشار
فیلم سینمایی آقایان The Gentlemen
1399/07/25
5500 ورود
5300 ورود

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)