film30t.com | دانلود دانلود . فیلم مولان Mulan| با 3 کیفیت عالی
یکشنبه, 29 فروردین 0

دانلود فیلم مولان Mulan

0
190
بروز شده در 19 شهریور 1399
دانلود فیلم مولان Mulan امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

دانلود فیلم مولان Mulan

سایر عوامل :

پخش :

تاریخ اکران :

خلاصه داستان

فیلم مولان Mulan با 3 کیفیت عالی کیفیت : 1080p . 720p . 480p معرفی فیلم: فیلم مولان Mulan نام یک فیلم سینمایی آمریکا و چینی در ژانر اکشن حماسی به کارگردانی نیکی کارو است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این اثر بر اساس فیلم پویانمایی به همین نام در سال ۱۹۹۸، که خود آن نیز بر گرفته از افسانه‌های فولکلور […]

توضیحات تکمیلی

فیلم مولان Mulan با 3 کیفیت عالی

کیفیت : 1080p . 720p . 480p

معرفی فیلم:

فیلم مولان Mulan نام یک فیلم سینمایی آمریکا و چینی در ژانر اکشن حماسی به کارگردانی نیکی کارو است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

این اثر بر اساس فیلم پویانمایی به همین نام در سال ۱۹۹۸، که خود آن نیز بر گرفته از افسانه‌های فولکلور چینی «تصنیف مولان» ساخته شده‌است.

دانلود فیلم مولان Mulan

نقد فیلم:

فیلم به‌طور کلی با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان همراه بود، که صحنه‌های اکشن و عملکرد تیم بازیگری مورد تحسین قرار گرفت، اما منتقدان نسبت به فیلم‌نامه آن انتقاداتی داشتند.

فیلم مولان Mulan در زمان اکران، این فیلم با اعتراض برخی بخاطر حمایت لیو ییفئی (نقش اول) از پلیس هنگ کنگ برای سرکوب معترضان دموکراسی خواه در چین مواجه شد و خواستار تحریم فیلم در برخی از کشورهای آسیایی شدند.

داستان فیلم:

داستان همان داستان همیشگی مولان است و تغییرات خاصی در آن اعمال نشده، فیلم بسیار تند و سریع وارد ریتم می‌شود و در عرض ده دقیقه مولان به ارتش پیوند می‌خورد و پدرش چشم به راه او در منزل می‌ماند.

فیلمنامه در ادامه بسیار کلیشه‌ای روایت می‌شود و صحنه‌های طنز فیلم نیز لوس از آب درآمده‌اند و کمدی از جنس کشور چین دارند که باید با آن آشنا باشید تا به حد لوس بودنش پی ببرید!

بودجه پایین فیلم باعث شده که جلوه‌های ویژه فیلم در برخی موارد تصنعی از آب در بیایند و صحنه‌های رزمی نیز به خشک‌ترین حالت ممکن و به دور از هیجان خاصی به نمایش در بیاید. خشونت در فیلم موج می‌زند (موضوعی که احتمالا نسخه دیزنی فاقد آن خواهد بود) و خون و خونریزی در برخی صحنه‌های نبرد، حال و هوای نوجوانانه بودن فیلم را کاملا تغییر می‌دهد.

تکلیف فیلم با خودش مشخص نیست و دقیقا نمی‌داند می‌خواهد یک فیلم اکشن شوخ و شنگ عرضه کند یا یک فیلم جنگی درام.

این بلاتکلیفی در صحنه‌های اکشن نیز کاملا مشهود است و کارگردان با مات کردن تصاویر نبرد و تکان‌های بیش از حد دوربین، از خلق یک صحنه اکشن ناب سرباز زده است.

تدوین بسیار بد فیلم و کات خوردن‌های بد موقع کاری کرده که فیلم بیشتر و بیشتر تکه پاره شود. نه گریم و چهره‌پردازی دقیقی در کار است (مولان تقریبا فقط یک کلاه سرش می‌گذارد و همه فکر می‌کنند که مرد است.)

و نه طراحی صحنه درست و حسابی در فیلم صورت گرفته، گاف‌های سینمایی زیادی در همین موضوع به چشم می‌خورد و به شخصه چندین بار سایه عوامل پشت پرده فیلم را درون تصویر مشاهده کردم.

بازدیدها: 8

لینک های دانلود دانلود فیلم مولان Mulan

عنوان تاریخ انتشار
دانلود فیلم مولان Mulan
1399/06/19
5500 ورود
5200 ورود
5100 ورود

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)