film30t.com | دانلود . انیمیشن . کلاوس . Klaus | با 3 کیفیت عالی
دوشنبه, 28 مهر 99

انیمیشن کلاوس Klaus

0
42
بروز شده در 27 شهریور 1399
انیمیشن کلاوس Klaus امتیاز کاربران : بدون امتیاز
https://film30t.com/wp-content/themes/filmbaz/assets/js/dist/plyr.svg

انیمیشن کلاوس Klaus

کارگردان : نویسنده : محصول : سال ساخت :

سایر عوامل :

پخش :

تاریخ اکران :

خلاصه داستان

انیمیشن کلاوس Klaus با 3 کیفیت کیفیت : 1080p . 720p . 480p درباره ی فیلم: انیمیشن کلاوس یک فیلم انیمیشن کمدیانگلیسیاسپانیایی با موضوع کریسمس به کارگردانی سرجیو پابلوس است. خلاصه داستان: انیمیشن کلاوس Klaus جسپر عضو خانواده ای ثروتمند می باشد که به کار مبادلات پستی می پردازند. جسپر بسیار تنبل و بداخلاق است و از این رو […]

توضیحات تکمیلی

انیمیشن کلاوس Klaus با 3 کیفیت

کیفیت : 1080p . 720p . 480p

درباره ی فیلم:

انیمیشن کلاوس یک فیلم انیمیشن کمدیانگلیسیاسپانیایی با موضوع کریسمس به کارگردانی سرجیو پابلوس است.

انیمیشن کلاوس Klaus

خلاصه داستان:

انیمیشن کلاوس Klaus جسپر عضو خانواده ای ثروتمند می باشد که به کار مبادلات پستی می پردازند. جسپر بسیار تنبل و بداخلاق است و از این رو پدرش او را به آکادمی آموزشی پست سلطنتی میفرستد تا کار خانوادگیشان را یاد بگیرد اما او به عنوان بدترین دانش آموز آکادمی انتخاب میشود. پدرش او را به منطقه ای نزدیک قطب شمال میفرستد و شرط میگذارد اگر در سال او نتواند ۶۰۰۰ نامه ارسال کند از خانواده طرد خواهد شد و…

نقد و برسی:

انیمیشن کلاوس با شمایل به‌روز خود، هم ریشه‌های این باور سنتی را حفظ می‌کند و هم باوجود تعریف دلایل قابل‌لمس در شکل‌گیری داستان کلاسیک بابانوئل از فانتزی بودن فاصله نمی‌گیرد. طبیعتا این فیلم دریچه‌ی ورود به دنیای کودکان و نگاه آن‌ها به مسائل را مرزبندی نمی‌کند، در نگاه بچه‌ها بابانوئل همان ویژگی‌های جادویی خود را نشان می‌دهد؛ کشیدن یک نقاشی و فرستادن نامه، حتی با وجود روشی که کلاوس نشان می‌دهد بازهم راهی برای رسیدن به خواسته‌های ظریف و صادقانه‌ی آن‌ها است.

انیمیشن کلاوس

اما در این‌بین بزرگترها هم که سرخوش از دیدن انیمیشنی درباره‌ی چگونگی شکل‌گیری یک آیین قدیمی هستند ناگهان غافل‌گیر می‌شوند و خود را رهاشده در یک نزاع ملموس تاریخی (هرچند تخیلی ولی پر از نمونه‌های مکتوب و عینی در واقعیت) پیدا می‌کنند که گویای فلسفه‌ی شکل‌گیری خیلی از مشکلات اجتماعی انسان‌ها است. یکی از بخش‌های تأثیرگذار ماجرا هم همین‌جا شکل می‌گیرد و تلنگر محکمی را وسط داستان کریسمسی انیمیشن وارد می‌کند.

این همان بخشی است که ناگهان حساب کار کلاوس را از سایر انیمیشن‌های کلاسیک هم‌خانواده‌اش جدا می‌کند. حالا تمام شرایطی که با ورود جاسپر به جزیره از نظر گذرانده‌ایم رنگ و بوی تازه‌ای به خود می‌گیرد؛ ناقوسی که محل آن بی‌شباهت به پایه‌ی طناب دار نیست و تبدیل به صدای نفرت شده است، نزاع پوچی که امید می‌کُشد و بذر کینه می‌کارد، مدرسه‌ای که تغییر کاربری داده و رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و طروات از آن‌جا و معلمش رخت بسته است، کودکانی که از مسیر علم و آگاهی بازمانده‌اند و راهی غیراز تکرار اشتباهات نسل‌های قبل از خود پیش‌روی‌شان نیست.

این تم اضافه شده به داستان موفق از آب درآمده است و توالی ماجرای متفاوت شخصیت‌ها را هم به ‌خوبی حفظ می‌کند.

بازدیدها: 5

لینک های دانلود انیمیشن کلاوس Klaus

عنوان تاریخ انتشار
دانلود انیمیشن کلاوس
1399/06/26
5500 ورود
5200 ورود
5100 ورود
برچسب‌ها:

دیدگاه ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید film30t منتشر می‌شود.
آخرین دیدگاه ها (0)